• Zwrot podatku z Belgii

  Sięgnij po swoje pieniądze!!!

 • Zwrot podatku z Holandii

  Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!!!

 • Zwrot podatku z Niemiec

  Pomyśl o sobie i rodzinie!!!

 • Zwrot podatku z Irlandii

  Ciesz się z wysokiego zwrotu!!!

Infolinia Aldortax 77 472 40 24

Zwrot podatku z zagranicy

Get Adobe Flash player

 

 Postanowiłeś zakończyć przygodę z Holandią i zdecydowałeś się powrócić do kraju? Pamiętaj o zmiane swoich danych w systemie urzędowym!

 

Rozpoczynając pracę w Holandii jesteśmy zobligowani do zarejestrowania się w urzędzie skarbowym w celu wyrobienia numeru podatkowego. Wtedy również podajemy w różnych urzędach wiele swoich danych, jak adres zamieszkania, dane swojego współmałżonka, dzieci. Podczas składania deklaracji podatkowej przekazujemy do urzędu holenderskiego numer konta bankowego w celu otrzymania zwrotu nadpłaty podatku.

 

Jednakże gdy zmieniamy adres zamieszkania, numer rachunku bankowego bądź inne istotne dane, które są ważne dla urzędu holenderskiego, to nie zawsze się nad tym zastanawiamy.

 

Pamiętajmy o spójności danych, które przekazujemy

Zawsze musimy pamiętać o zachowaniu spójności naszych danych personalnych. W przypadku zmiany adresu lub konta należy urząd o tym poinformować, dlatego że urząd będzie kierował korespondencję na adres znany w systemie, a zwrot podatku lub innych świadczeń na konto widniejące w systemie urzędu.

 

Procedura "Krok po kroku"

1. Dostarczenie do nas niezbędnych dokumentów.

Na naszej stronie internetowej w zakładce "Dokumenty do pobrania" można pobrać komplet dokumentów niezbędnych do starania się o usługi dodatkowe z Holandii, jak zmiana adresu, rejestracja konta w systemie urzędu. Na pierwszej stronie znajduje się instrukcja, jakie dokumenty należy do nas dostarczyć. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wysyłamy dokumenty również na e-maila oraz za pośrednictwem poczty polskiej bezpośrednio do domu. Dokumenty można również uzyskać we wszystkich naszych oddziałach w całej Polsce.

2. Od sporządzenia druków do zmiany danych w systemie.

Odeślij do nas podpisane dokumenty, wtedy my zajmiemy się resztą. W momencie gdy posiadamy komplet dokumentów oraz opłaconą usługę, przystępujemy do jej realizacji. Osobiście wysyłamy odpowiednie druki do urzędu w Holandii i kontaktujemy się telefonicznie w celu potwierdzenia zmiany adresu, numeru rachunku w systemie urzędu holenderskiego.

 

 

To takie proste! Skorzystaj z naszych usług!

 

 


Kalkulator
Dokumenty
Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych
abi@aldortax.com.pl
Logowanie